Pilnik obrotowy 6mm x19mm węglikowy stożkowy York Abrasives YRK2107206K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6mm x19mm węglikowy stożkowy York Abrasives YRK2107206K
York Abrasives YRK-210-7206K
YRK2107206K
Pilnik obrotowy węglikowy, stożkowy 6x19mm York Abrasives YRK2107206K
YRK-210-7206K
SM.CK016,50,5ZLNE
Stożkowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 6 |
| Cut Type | Double Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140074149 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 6 mm |
| Head Length | 19 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2107206K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 6 - Double Cut |
| Head Diameter | 6.0mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 19.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |