Pilnik obrotowy 6mm x8mm odwrócony stożek węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2109160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6mm x8mm odwrócony stożek węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2109160K
Kennedy KEN-210-9160K
KEN2109160K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., ODWROCONY STOZEK, 6x8mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-9160K
SM.CK016,77,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odwrócony stożek
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099975 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 6 mm |
| Head Length | 8 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Inverted Cone |
| Included Angle | 10 ° |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2109160K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 6mm |
| Included Angle | 10 ° stopni |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 8mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Inverted Cone |