Pilnik obrotowy 9,5mm x19mm węglikowy cylindryczny płasko zakończony York Abrasives YRK2100723K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 9,5mm x19mm węglikowy cylindryczny płasko zakończony York Abrasives YRK2100723K
York Abrasives YRK-210-0723K
YRK2100723K
Pilnik obrotowy węglikowy, CYLIN. płasko ZAKONCZ. 9.5x19mm York Abrasives YRK2100723K
YRK-210-0723K
SM.CK016,78,6ZLNE
Płasko zakończony, cylindryczny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 3 |
| Cut Type | Rapid Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140216877 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 19 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2100723K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 3 - Rapid Cut |
| Head Diameter | 9.5mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 65mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 19.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |