Pilnik obrotowy 916x6mm węglikowy stożkowy 90 stopni York Abrasives YRK2108969K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
York Abrasives Pilnik obrotowy 916x6mm węglikowy stożkowy 90 stopni YRK2108969K
York Abrasives YRK-210-8969K
YRK2108969K York Abrasives PILNIK OBROTOWY węglikOWY STOZKOWYKAT 90 916x6mm
Stożkowy 90° kąt wierzchołkowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140374447 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | 2108969K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 16.0mm |
| Included Angle | 90 ° stopni |
| Długość całkowita | 40mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 6.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |