Pilnik okrągły drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300210K
Kennedy KEN-030-0210K
KEN0300210K
Pilnik przemysłowy okrągły drobny 4"(100mm)
KEN-030-0210K
SM.CK016,11,8ZLNE
Okrągłe (Podwójnie nacinane) - średnica zbieżna do punktu. Stosowany do wewn. i zewn. wklęsłych powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090477 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Supplier Part No. | 0300210K |
| Typ | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.09 kg |