Pilnik okrągły drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307210K
Kennedy KEN-030-7210K
KEN0307210K
Pilnik przemysłowy okrągły drobny 12"(300mm)
KEN-030-7210K
KC-016,25,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091535 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Oznaczenie | KEN-030-7210K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 2.50 kg |