Pilnik okrągły drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308210K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308210K
Kennedy KEN-030-8210K
KEN0308210K
KC-016,33,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091726 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.345 |
| Oznaczenie | KEN-030-8210K |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 4.90 kg |