Pilnik okrągły średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300220K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300220K
Kennedy KEN-030-0220K
KEN0300220K
Pilnik przemysłowy okrągły średni 4"(100mm)
KEN-030-0220K
SM.CK016,10,9ZLNE
Okrągłe (Podwójnie nacinane) - średnica zbieżna do punktu. Stosowany do wewn. i zewn. wklęsłych powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.008 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0300220K |
| EAN13 Barcode | 5036140090484 |
| Długość całk. | 100mm |
| Type | Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| Długość całk. | 4" cal |
| Waga | 0.09 kg |