Pilnik okrągły zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300230K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik okrągły zdzierak gruby 100mm 4"" przemysłowy Kennedy KEN0300230K
Kennedy KEN-030-0230K
KEN0300230K
Pilnik przemysłowy okrągły gruby 4""(100mm)
KEN-030-0230K
SM.CK016,10ZLNE
Okrągłe (Podwójnie nacinane) - średnica zbieżna do punktu. Stosowany do wewn. i zewn. wklęsłych powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.007 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0300230K |
| EAN13 Barcode | 5036140090491 |
| Długość całk. | 100mm |
| Type | Round |
| Długość całk. | 4" cal |
| Typ nacięcia | 3 |
| Waga | 0.09 kg |
"