Pilnik płaski do pił średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306910K KEN-030-6910K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski do pił średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306910K KEN-030-6910K
Kennedy KEN-030-6910K
KEN0306910K
SM.CK016,31,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091450 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Type | Mill Saw |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111920 |
| Waga | 2.10 kg |