Pilnik płaski drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300110K
Kennedy KEN-030-0110K
KEN0300110K
Pilnik przemysłowy płaski drobny 4"(100mm)
KEN-030-0110K
KC-016,11ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090446 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Oznaczenie | KEN-030-0110K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 0.27 kg |