Pilnik płaski drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302110K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302110K
Kennedy KEN-030-2110K
KEN0302110K
Pilnik przemysłowy płaski drobny 6"(150mm)
KEN-030-2110K
SM.CK016,12ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090651 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.065 |
| Supplier Part No. | 0302110K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.74 kg |