Pilnik płaski drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304110K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski drobny 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304110K
Kennedy KEN-030-4110K
KEN0304110K
Pilnik przemysłowy płaski drobny 8"(200mm)
KEN-030-4110K
KC-016,15ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090958 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Oznaczenie | KEN-030-4110K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 1.35 kg |