Pilnik płaski drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski drobny 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306110K
Kennedy KEN-030-6110K
KEN0306110K
KC-016,21ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091269 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Oznaczenie | KEN-030-6110K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 2.90 kg |