Pilnik płaski drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308110K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski drobny 350mm 14"" przemysłowy Kennedy KEN0308110K
Kennedy KEN-030-8110K
KEN0308110K
Pilnik przemysłowy płaski drobny 14""(350mm)
KEN-030-8110K
SM.CK016,35,9ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.575 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0308110K |
| EAN13 Barcode | 5036140091696 |
| Długość całk. | 355mm |
| Długość całk. | 14" cal |
| Typ nacięcia | 1 |
| Waga | 4.46 kg |