Pilnik płaski średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski średni 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307120K
Kennedy KEN-030-7120K
KEN0307120K
Pilnik przemysłowy płaski średni 12"(300mm)
KEN-030-7120K
SM.CK016,25,6ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091511 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.37 |
| Supplier Part No. | 0307120K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 4.30 kg |