Pilnik płaski-zbieżny drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski-zbieżny drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300710K
Kennedy KEN-030-0710K
KEN0300710K
Pilnik przemysłowy WARDING drobny 4"(100mm)
KEN-030-0710K
SM.CK016,14,5ZLNE
Szer.płask.-zbież. (Podwójnie nacinane) - Równoległe płaszczyzny, brzegi zbieżne do punktu. Do ciasnych otworów, szczelin itp. Pilniki używane przez ślusarzy do naprawy lub karbowania kluczy. Również użyteczny w miejscach trudno dostępnych. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090590 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Supplier Part No. | 0300710K |
| Typ | Warding |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.11 kg |