Pilnik płaski-zbieżny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300730K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski-zbieżny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300730K
Kennedy KEN-030-0730K
KEN0300730K
Pilnik przemysłowy WARDING gruby 4"(100mm)
KEN-030-0730K
KC-016,13,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090613 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Oznaczenie | KEN-030-0730K |
| Type | Warding |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.12 kg |