Pilnik płaski zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300130K
Kennedy KEN-030-0130K
KEN0300130K
Pilnik przemysłowy płaski gruby 4"(100mm)
KEN-030-0130K
SM.CK016,10,3ZLNE
Płaskie (Podwójnie nacinane) - Brzegi ciosane ku przodowi. Zastosowanie jak przy pilnikach ręcznych. Preferowany w miejscach trudno dostępnych. Używany do stali, żelaza itp. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.027 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0300130K |
| EAN13 Barcode | 5036140090460 |
| Długość całk. | 100mm |
| Typ nacięcia | 3 |
| Długość całk. | 4" cal |
| Waga | 0.26 kg |