Pilnik płaski zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307130K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik płaski zdzierak gruby 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307130K
Kennedy KEN-030-7130K
KEN0307130K
KC-016,24,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091528 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.4 |
| Oznaczenie | KEN-030-7130K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111919 |
| Waga | 4.50 kg |