Pilnik półokrągły drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły drobny 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300310K
Kennedy KEN-030-0310K
KEN0300310K
Pilnik przemysłowy półokrągły drobny 4"(100mm)
KEN-030-0310K
SM.CK016,16,7ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.026 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0300310K |
| EAN13 Barcode | 5036140090507 |
| Długość całk. | 4" cal |
| Długość całk. | 100 mm |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | 1 |
| Waga | 0.29 kg |