Pilnik półokrągły średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300320K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300320K
Kennedy KEN-030-0320K
KEN0300320K
Pilnik przemysłowy półokrągły średni 4"(100mm)
KEN-030-0320K
SM.CK016,16,2ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090514 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.025 |
| Supplier Part No. | 0300320K |
| Typ | Half Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.29 kg |