Pilnik półokrągły średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304320K
Kennedy KEN-030-4320K
KEN0304320K
Pilnik przemysłowy półokrągły średni 8"(200mm)
KEN-030-4320K
KC-016,23,4ZN/SM.[NM]
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091023 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Oznaczenie | KEN-030-4320K |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.35 kg |