Pilnik półokrągły średni 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły średni 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309320K
Kennedy KEN-030-9320K
KEN0309320K
Pilnik przemysłowy półokrągły średni 16"(400mm)
KEN-030-9320K
SM.CK016,56,4ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091887 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 16" cal |
| Długość całkowita | 405 mm |
| Waga całkowita | 0.825 |
| Supplier Part No. | 0309320K |
| Typ | Half Round |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 9.70 kg |