Pilnik półokrągły zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306330K
Kennedy KEN-030-6330K
KEN0306330K
Pilnik przemysłowy półokrągły gruby 10"(250mm)
KEN-030-6330K
SM.CK016,28,8ZLNE
Półokrągłe (Podwójnie nacinane) - Brzegi i płaszczyzny zbieżne do punktu. Podwójna użytecznośc; skuteczne do wklęsłych oraz płaskich powierzchni. Do szybkiego szlifowania metalu. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b.
Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091344 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Supplier Part No. | 0306330K |
| Typ | Half Round |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 2.60 kg |