Pilnik półokrągły zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik półokrągły zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309330K
Kennedy KEN-030-9330K
KEN0309330K
KC-016,52,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091894 |
| Długość całkowita | 16" cal |
| Długość całkowita | 405 mm |
| Waga całkowita | 0.87 |
| Oznaczenie | KEN-030-9330K |
| Type | Half Round |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 9.50 kg |