Pilnik przemysłowy 10" 250mm kolumnowy średni Kennedy KEN0306820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik przemysłowy 10" 250mm kolumnowy średni Kennedy KEN0306820K
Kennedy KEN-030-6820K
KEN0306820K Kennedy PILNIK PRZEMYSLOWY KOLUMNOWY SREDNI 10"(250mm)
Kolumnowe - równoległe krawędzie, powierzchnie zbieżne do zakończenia. To jest wąska wersja pilnika ręcznego. Zalecane w miejscach trudno dostępnych. Dla mechaników, konstruktorów maszyn, przy powiększaniu rowków wpustowych, otworów etc. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.27 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0306820K |
| EAN13 Barcode | 5036140091436 |
| Długość całk. | 255 mm |
| Type | Pillar |
| Długość całk. | 10" cal |
| Typ nacięcia | 2 |
| Waga | 2.60 kg |