Pilnik przemysłowy 16" 400mm kolumnowy średni Kennedy KEN0309020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Pilnik przemysłowy 16" 400mm kolumnowy średni KEN0309020K
Kennedy KEN-030-9020K
KEN0309020K Kennedy PILNIK PRZEMYSLOWY RECZNYSREDNI 16"(400mm)
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.91 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0309020K |
| EAN13 Barcode | 5036140091825 |
| Długość całk. | 16" cal |
| Długość całk. | 405mm |
| Typ nacięcia | 2 |
| Waga | 10.30 kg |