Pilnik ręczny drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302010K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302010K
Kennedy KEN-030-2010K
KEN0302010K
Pilnik przemysłowy ręczny drobny 6"(150mm)
KEN-030-2010K
SM.CK016,12ZLNE
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090620 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.072 |
| Supplier Part No. | 0302010K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.73 kg |