Pilnik ręczny średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306020K
Kennedy KEN-030-6020K
KEN0306020K
Pilnik przemysłowy ręczny średni 10"(250mm)
KEN-030-6020K
SM.CK016,18,7ZLNE
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091245 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.245 |
| Supplier Part No. | 0306020K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 3.10 kg |