Pilnik ręczny średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny średni 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308020K
Kennedy KEN-030-8020K
KEN0308020K
Pilnik przemysłowy ręczny średni 14"(350mm)
KEN-030-8020K
SM.CK016,33,4ZLNE
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091672 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.645 |
| Supplier Part No. | 0308020K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 7.40 kg |