Pilnik ręczny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300030K
Kennedy KEN-030-0030K
KEN0300030K
Pilnik przemysłowy ręczny gruby 4"(100mm)
KEN-030-0030K
SM.CK016,10,3ZLNE
Ręczne (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, jeden brzeg oszlifowany. Używany do płaskich powierzchni i do wykończeń narożnych. Bardzo przydatne przy pracach wymagających narzędzia nietnącego. Używany do stali i żelaza. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090439 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.026 |
| Supplier Part No. | 0300030K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.27 kg |