Pilnik ręczny zdzierak gruby 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny zdzierak gruby 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302030K
Kennedy KEN-030-2030K
KEN0302030K
KC-016,10,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090644 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.068 |
| Oznaczenie | KEN-030-2030K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.77 kg |