Pilnik ręczny zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik ręczny zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309030K
Kennedy KEN-030-9030K
KEN0309030K
KC-016,40,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091832 |
| Długość całkowita | 16" cal |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Waga całkowita | 0.91 |
| Oznaczenie | KEN-030-9030K |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 5.30 kg |