Pilnik rzeźbiarski 905-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0317100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik rzeźbiarski 905-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0317100K
Kennedy KDY-031-7100K
KDY0317100K
905-15CM CUT 2 DIEMAKERSRIFFLER FILE Kennedy KDY0317100K
KDY-031-7100K
KC-016,66,3ZN/SM.[NM]
Dostępne w szerokiej gamie kształtów, 15 cm pilniki są używane przez jubilerów, złotników, grawerów itp. Wszystkie są dwustronnie zakończone z jednakowym cięciem po obu stronach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140226142 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Style Number | 905 |
| Oznaczenie | KDY-031-7100K |
| UNSPSC | 27111945 |
| Waga | 110 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Illustration | |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | |
| Type | 905 |
| Waga | 11g |
| Typ nacięcia | Cut 2 |