Pilnik rzeźbiarski 986-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0318820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik rzeźbiarski 986-150mm nacięcie 2 formierski jubilerski Kennedy KDY0318820K
Kennedy KDY-031-8820K
KDY0318820K
986-15CM CUT 2 DIEMAKERSRIFFLER FILE Kennedy KDY0318820K
KDY-031-8820K
SM.CK016,66,3ZLNE
Forma szwajcarska
Dostępne w szerokiej gamie kształtów, 15 cm pilniki są używane przez jubilerów, złotników, grawerów itp. Wszystkie są dwustronnie zakończone z jednakowym cięciem po obu stronach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140226111 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Style Number | 986 |
| Supplier Part No. | 0318820K |
| UNSPSC Code | 27111945 |
| Waga | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Illustration | |
| Długość całkowita | 150mm |
| Typ | 986 |
| Waga | 12g |
| Typ nacięcia | Cut 2 |