Pilnik stolarski płaski Kennedy KEN5971010K KEN-597-1010K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik stolarski płaski Kennedy KEN5971010K KEN-597-1010K
Kennedy KEN-597-1010K
Pilnik stolarski płaski
KEN-597-1010K
Opis produktu
Korpusy z emaliowanych odlewów i poddanymi działaniom wysokich temperatur ostrza wykonane ze stali węglowej.Pilnik płaski - prosty uchwyt (Flat File)
Do prostego szlifowania z prostym ostrzem - w standardzie. Plastikowy uchwyt.
Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 40mm. Długość całkowita: 395mm.
Strug płaski (Plane)
Do konwencjonalnego szlifowania z prostym ostrzem - w standardzie.
Czarny plastikowy uchwyt. Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 40mm.
Długość całkowita: 285mm.
Strugi równiaki (Block Plane)
Przeznaczony do użytku za pomocą jednej ręki, pozwala na precyzyjne szlifowanie.
Długość ostrza: 140mm. Szerokość ostrza: 40mm. Długość całkowita: 140mm.
Strug skrobak (Shaver Tool)
Z plastikowym uchwytem. Długość ostrza: 63mm. Szerokość ostrza: 40mm.
Długość całkowita: 185mm.
Zdzierak okrągły - prosty (Round File)
Do wypukłych i wklęsłych powierzchni. Drewniany uchwyt.
Długość ostrza: 255mm. Szerokość ostrza: 16mm. Długość całkowita: 360mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | 255mmx40mmmm |
| Długość ostrza | 255mm |
| Materiał ostrza | Carbon Steel |
| Blade Shape | Flat |
| Szerokość ostrza | 40mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143975 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Flat File |
| Handle Material | Plastic |
| Overall Dimensions | 395mm |
| Nr produktu | KEN-597-1010K |
| Typ | File |
| Kod UNSPSC | 27111900 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Blade Length | 255 mm millimetre in. inch |
| Blade Width | 42 mm millimetre in. inch |
| For Use With | Flat File |
| Overall Height | 47 mm millimetre in. inch |
| Overall Length | 405 mm millimetre in. inch |
| Overall Width | 42 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Tool Style | File Type |
| Type | File |
| Number of Pieces | 1 |
| Includes | |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Blade Dimensions | 255x42mm |
| Blade Shape | Flat |
| Overall Dimensions | 405x42x47mm |
KEN5971010K
PILNIK STOLARSKI PLASKI Kennedy
KEN-597-1010K
SM.CK016,35,8ZLNE
Narzędzia Cromwell