Pilnik trójkątny średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300520K
Kennedy KEN-030-0520K
KEN0300520K
KC-016,13,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090576 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.027 |
| Oznaczenie | KEN-030-0520K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.29 kg |