Pilnik trójkątny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302520K
Kennedy KEN-030-2520K
KEN0302520K
Pilnik przemysłowy trójkątny średni 6"(150mm)
KEN-030-2520K
SM.CK016,14,9ZLNE
Trójkątne (Podwójnie nacinane) - Trójkąt równoboczny (kąt 60° ). Zbieżnośc do punktu. Do równania ostrych kątów, wewnętrznych rogów i powierzchni płaskich. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090781 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.061 |
| Supplier Part No. | 0302520K |
| Typ | 3 Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.82 kg |