Pilnik trójkątny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304520K
Kennedy KEN-030-4520K
KEN0304520K
KC-016,17,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091085 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Oznaczenie | KEN-030-4520K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.80 kg |