Pilnik trójkątny średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306520K
Kennedy KEN-030-6520K
KEN0306520K
SM.CK016,24,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091399 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całk. | 10" cal |
| Długość całk. | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.285 |
| Sup. Part No. | KEN-030-6520K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111920 |
| Waga | 2.70 kg |