Pilnik trójkątny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300530K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny zdzierak gruby 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300530K
Kennedy KEN-030-0530K
KEN0300530K
Pilnik przemysłowy trójkątny gruby 4"(100mm)
KEN-030-0530K
SM.CK016,12,6ZLNE
Trójkątne (Podwójnie nacinane) - Trójkąt równoboczny (kąt 60° ). Zbieżnośc do punktu. Do równania ostrych kątów, wewnętrznych rogów i powierzchni płaskich. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090583 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.026 |
| Supplier Part No. | 0300530K |
| Typ | 3 Square |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.31 kg |