Pilnik trójkątny zdzierak gruby 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308530K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik trójkątny zdzierak gruby 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308530K
Kennedy KEN-030-8530K
KEN0308530K
Pilnik przemysłowy trójkątny gruby 14"(350mm)
KEN-030-8530K
Trójkątne (Podwójnie nacinane) - Trójkąt równoboczny (kąt 60° ). Zbieżnośc do punktu. Do równania ostrych kątów, wewnętrznych rogów i powierzchni płaskich. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091818 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.455 |
| Supplier Part No. | 0308530K |
| Type | 3 Square |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111918 |
| Waga | 7.00 kg |
SM.CK016,48,6ZLNE