Statyw magnetycznydo czujnika Kennedy KEN3332070K KEN-333-2070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$317.79
Cena regularna:
$258.37
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw magnetycznydo czujnika Kennedy KEN3332070K KEN-333-2070K
Kennedy KEN-333-2070K
KEN3332070K
STATYW 4 MAG Kennedy
KEN-333-2070K
SM.CK016,904,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Z czterema powierzchniami magnetycznymi, jedna na 45°. Przystosowany do pracy w ciężkich warunkach z uchwytem standardowym.Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4"
Średnica gniazda: 1/4", 5/16".
Wymiary podstawy: 64x64x76mm.
Wysokość x średnica kolumny: 266x20mm.
Długość x średnica belki poprzecznej: 200x14.0mm.
Siła magnetyczna: 80kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107076 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332070K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 64 x 64 x 76mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Magnetic Pull | 80kg |
| Model, kod produktu | E901/1 |
| Rozmiar gwintu | |
| Średnica | mm |
| Additional Features | universal clamp |