Pilnik zaokrąglone krawędzie drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik zaokrąglone krawędzie drobny 300mm 12" przemysłowy Kennedy KEN0307910K
Kennedy KEN-030-7910K
KEN0307910K
KC-016,43,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091658 |
| Długość całkowita | 12" cal |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Waga całkowita | 0.335 |
| Oznaczenie | KEN-030-7910K |
| Type | Mill Saw |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 2.40 kg |