Płaskie rękawy foliowe z polietylenu 16" 330m 250g Avon AVN8370830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płaskie rękawy z polietylenu 16" 250g 330m Avon AVN8370830K
Avon AVN-837-0830K
AVN8370830K
16"x250Gx330M LAYFLAT TUBING Avon
AVN-837-0830K
KC-016,343,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
250g Gauge/330m Clear = 250g grubość/330m przezroczyste
500g Gauge/165m Clear = 500g grubość/165m przezroczyste
400g Gauge/170m Black = 400g grubość/170m czarne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Clear |
| EAN13 | 5036140325395 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 330 m |
| Oznaczenie | AVN-837-0830K |
| Grubość | 250 gauge |
| Grubość | 62.5 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Szerokość | 400 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | 330 m metre" cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | |
| Type | Polythene Tubing |
| Szerokość | 400mm 16" cal |
| Micron | µm micrometre (micron) |