Plastikowy pojemnik MTL0 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041000B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL0 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041000B
Matlock MTL-404-1000B
MTL4041000B
Plastikowy pojemnik do składowania MTL0 niebieski Matlock MTL4041000B
MTL-404-1000B
SM.CK016,4,7ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 300 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | No.0 |
| EAN13 Barcode | 5036140151277 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 53 mm |
| Długość | 130 mm |
| Supplier Part No. | 4041000B |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 85 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 130mm |
| Wysokość całkowita | 53mm |
| Szerokość całk. | 85mm |
| Numer produktu | MTLNO.0 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |