Plastikowy pojemnik MTL2 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041020B [MTL4041070B]
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL2 niebieski magazynowy do składowania Matlock MTL4041020B
Matlock MTL-404-1020B
MTL4041020B
Plastikowy pojemnik do składowania MTL2 niebieski Matlock MTL4041020B
MTL-404-1020B
SM.CK016,16,7ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 64 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | No.2 |
| EAN13 Barcode | 5036140151352 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 132 mm |
| Długość | 237 mm |
| Supplier Part No. | 4041020B |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 157 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 237mm |
| Wysokość całkowita | 132mm |
| Szerokość całk. | 157mm |
| Numer produktu | MTLNO.2 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |