Plastikowy pojemnik MTL3 do składowania mocny czerwony Matlock MTL4042270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MTL3 HD PLASTIC STORAGE BIN RED Matlock MTL4042270K
Matlock MTL-404-2270K
MTL4042270K
MTL3 HD PLASTIC STORAGE BIN RED Matlock
MTL-404-2270K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ergonomiczne opakowania - przechowywanie jednego pojemnika wewn...trz drugiego wyj...tkowo poprawia logistykę pakowania. Zał...czniki - Listwa może być przymocowana śrubami do ściany. Moduł - specjalne klamry pozwalają utworzyć ścianę skrzynek modułu. Miejsce na umieszczenie etykiety opisowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Kolor | Red |
| EAN13 Barcode | 5036140251922 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Supplier Part No. | 4042270K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 240mm |
| Wysokość całkowita | 126mm |
| Szerokość całk. | 170mm |
| Numer produktu | 5907763088977 |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |