Plastikowy pojemnik MTL3A czerwony magazynowy do składowania Matlock MTL4041035R PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plastikowy pojemnik MTL3A czerwony magazynowy do składowania Matlock MTL4041035R
Matlock MTL-404-1035R
MTL4041035R
Plastikowy pojemnik do składowania MTL3A czerwony Matlock MTL4041035R
MTL-404-1035R
SM.CK016,41,4ZLNE
Wykonane z wysoko odpornego polipropylenu. Dopasowane do standardowego panelu metalowego, możliwość ł...czenia elementów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 8 |
| Producent | Matlock |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | No.3A |
| EAN13 Barcode | 5036140151451 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 184 mm |
| Długość | 350 mm |
| Supplier Part No. | 4041035R |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 280 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 350mm |
| Wysokość całkowita | 184mm |
| Szerokość całk. | 280mm |
| Numer produktu | MTL3A RED |
| Typ produktu | Plastic Storage Bin |
| Liczba elementów | szt; elem. |